Kształtki wentylacyjne prostokątne (DPP)

Kształtki wentylacyjne prostokątne (DPP)

Systemy dystrybucji powietrza z blachy ocynkowanej

Systemy wentylacyjne mają za zadanie odprowadzenie zużytego powietrza z budynku na zewnątrz. Prawidłowe działanie wentylacji w dużym stopniu zależy od jakości użytych materiałów oraz staranności wykonania poszczególnych jej elementów.

Zastosowanie

  • systemy wentylacji wykonywane wewnątrz ścian z płyt kartonowo -gipsowych
  • systemy doprowadzające powietrze do spalania w kominkach oraz jako systemy rozprowadzające ciepłe powietrze z kominków w pomieszczeniach mieszkalnych

Kominy i kanały wentylacyjne i inne elementy wentylacyjne mają w tej sytuacji szczególne znaczenie. Należy pamiętać, że od wentylacji zależy jakość powietrza, którym oddychamy, a tym samym nasze zdrowie i samopoczucie.

Opis

Elementy te produkowane są z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm. Wszystkie elementy wykonywane są metodą zgrzewania punktowego. Elementy łączone są ze sobą przy pomocy złączek na które nachodzą elementy.

Zakres kształtów produkowanych elementów daje pełne możliwości skompletowania odpowiednich systemów, w zależności od indywidualnych potrzeb. Kształtki prostokątne pozwalają na wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych instalacji. Wykonujemy także elementy wg indywidualnego zamówienia klienta

Elementy systemu

Specyfikacja

  • grubość blachy: 0,5 mm
  • materiał: blacha ocynkowana
  • technologia spajania: spawanie plazmowe

Pliki do pobrania

Icon
Deklaracja Właściwości Użytkowych Nr 10/07/2013

Deklaracja właściwości użytkowych przewody proste i kształtki wentylacyjne z blachy o przekroju prostokątnym.

Translate »