Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące naszych produktów?
Zadzwoń do nas lub napisz.
Odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Przedstawiciele handlowi

Piotr Żydlewski
REGION 1

+48 664 485 593 / region1@prodmax.pl

Michał Kluszczyk
REGION 2

+48 516 452 931 / region2@prodmax.pl

Michał Kluszczyk
REGION 3

+48 664 485 606 / region3@prodmax.pl

Anita Ostrowska
REGION 4

+48 511 310 092 / 604 487 188 / region4@prodmax.pl

Cezary Urbanowski
REGION 5

+48 602 455 762 / region5@prodmax.pl

Dział handlowy

Dział exportu
Mateusz Radecki
+48 516 452 904 / mateusz.radecki@prodmax.pl

Rekuperacja
Mateusz Bogucki
+48 502 921 553 / mateusz.bogucki@prodmax.pl

Sklep internetowy
+48 664 485 597 / kontakt@prodmax-sklep.pl

Sklep allegro
+48 664 485 506 / robert.stryjewski@prodmax.pl

Skład budowlany Żuromin
+48 668 258 383 / hurt-detal@prodmax.pl

Dyrektor handlowy
Adam Rakoczy
+48 692 430 004 / adam.rakoczy@prodmax.pl

Administracja

Dyrektor zarządzający
Krzysztof Szymański
+48 502 308 944
krzysztof.szymanski@prodmax.pl

Księgowość
+48 664 485 496
ksiegowosc@prodmax.pl

Dział importu i zakupów
+48 664 485 428
zakupy@prodmax.pl

Marketing
+48 505 777 398
marketing@prodmax.pl

Produkcja

Dział technologii i wdrożeń
Piotr Bugowski
+48 515 341 224
piotr.bugowski@prodmax.pl

Kontrola produkcji i reklamacje
Mateusz Bogucki
+48 23 659 39 57 w.15
+48 502 921 553
reklamacje@prodmax.pl

Usługi

Usługi laserowe
Krzysztof Grudzień
+48 512 010 967
uslugilaserowe@prodmax.pl

PRODMAX Sokołów
siedziba firmy

05-805 Sokołów
ul. Sokołowska 38

+48 22 723 01 62
+48 606 250 762

prodmax@prodmax.pl

PRODMAX Żuromin
zakład produkcyjny

09-300 Żuromin
ul. Wyzwolenia 130

+48 23 659 39 57
+48 604 441 233

zuromin@prodmax.pl

PRODMAX
dane rejestrowe

F.H.P. PRODMAX Robert Lichoń
ul. Sokołowska 38, 05-806 Sokołów

NIP: 534 020 60 16
REGON: 010935668
NR KONTA: BANK ING 49 1050 1924 1000 0022 9749 41 02

Napisz do nas!

Masz pytania dotyczące naszych produktów? Zostaw do siebie namiary, a skontaktuje się z Tobą przedstawiciel naszej Firmy.

    Biuro Obsługi Klienta

    Sokołów
    +48 606 250 760
    +48 22 723 01 62 / prodmax@prodmax.pl

    Żuromin
    +48 604 441 233
    +48 23 659 39 57
    / zuromin@prodmax.pl

    Administratorem danych jest FHP Prodmax z siedzibą w Sokołowie, ul. Sokołowska 38, NIP 534 020 60 16 REGON 010935668. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO)

    Translate »