Cięcie laserem

Cięcie laserem

Nowoczesny park maszynowy

Nasz park maszynowy wzbogacił się o najszybszą na świecie wycinarkę laserową do rur i profili.
Maszyna uniwersalna do obróbki rur TruLaser Tube 5000 to idealny wstęp do świata laserowej obróbki rur.
Maszyna uniwersalna zastępuje konwencjonalne procesy, takie jak cięcie, wiercenie, frezowanie czy wykrawanie. Jednocześnie dzięki sprawdzonej na całym świecie koncepcji można polegać na wysokiej produktywności.

Elastyczna produkcja różnych zamówień z różnymi średnicami okręgu opisanego i wielkościami partii.

Seria wycinarek laserowych eVision

Zaprojektowane z myślą o spełnieniu najwyższych oczekiwań Klientów.
Jest to udoskonalony model wycinarek firmy EAGLE, który w swej standardowej wersji zapewnia wyjątkowo wysoką wydajność pracy, pełną automatyzację procesu oraz obniżenie kosztów produkcji wycinanych detali.

Optymalizacja poszczególnych komponentów, silniki liniowe we wszystkich osiach, niska waga elementów ruchomych oraz superszybki zmieniacz stołów tworzą dynamiczną maszynę, redukująca czasy nieprodukcyjne do absolutnego minimum.

Dajemy naszym Klientom gwarancję najwyższej jakości wykonywanej usługi

Wykorzystane w maszynie źródło lasera skonstruowane w technologii Fiber, jest wyjątkowo oszczędne i nie wymaga konserwacji. Wycinarki eVision można optymalnie dostosować do potrzeb Klienta, dzięki możliwości wyboru mocy lasera od 1 do 6 kW. Zastosowanie nowoczesnego źródła lasera (o długości fali 1,07µm) na ciele stałym pozwala na obróbkę blach czarnych, stali nierdzewnej, aluminium oraz miedzi i mosiądzu.

Nasze nowoczesne urządzenie daje również dowolność w wybieraniu przez Klienta pożądanych kształtów i ich wielkości. Cięcie blach laserem o tak dobrych parametrach technicznych zdecydowanie spełni oczekiwania każdego zlecającego.
ięcie laserowe wykonane przy pomocy wycinarki laserowej eVision odbywa się w bardzo optymalnym czasie co pozwala nam na szybkie wykonanie zleconych usług.

Cięcie laserem to nowoczesne podejście do obróbki metali, które poszerza dostępne możliwości.

Translate »