Zsyp na bieliznę- niezwykłe udogodnienie dla obiektów hotelowych

W obiektach użyteczności publicznej w których przyjmuje się gości nie brakuje pracy. Obsługa hotelu, pensjonatu, czy motelu wiąże się z wieloma wyzwaniami, dlatego warto jak najbardziej usprawniać pracę osobom zatrudnionym. Właściciele obiektów hotelowych w Stanach Zjednoczonych i wielu krajach Europy już dawno temu docenili praktyczne rozwiązanie, jakim jest zsyp na bieliznę. Obecnie udogodnienie to staje się coraz popularniejsze również w Polsce. Czy zsyp na bieliznę rzeczywiście jest niezbędny w hotelu?

 

Większa efektywność pracy w obiektach hotelowych

 

Codzienne sprzątanie pokoi hotelowych jest ogromnie ważne, by utrzymać w obiekcie ład i higienę. Do głównych czynności wykonywanych przez pracowników hotelowych należy zbieranie brudnych ubrań gości do prania. Pomieszczenie gospodarcze z pralką zazwyczaj mieści się na dolnych kondygnacjach budynku, dlatego znoszenie do niego prania może być czasochłonne i męczące. Idealnym rozwiązaniem, które znacznie usprawni i ułatwi pracę ekipy sprzątającej jest profesjonalny zsyp na bieliznę, który znajdziecie w naszym katalogu produktów. To prosty, lecz bardzo funkcjonalny system przeznaczony do dużych obiektów, takich jak hotele i pensjonaty. Po zebraniu zużytych ubrań i bielizny z jednego pokoju, bądź wszystkich pokoi na danych piętrze pracownik może od razu wrzucić rzeczy do otworu spustowego z którego trafią bezpośrednio tam, gdzie ich miejsce- do pralni. Nie trzeba więc jeździć dużym wózkiem z praniem w ciasnym korytarzu pomiędzy gośćmi.

Takie rozwiązanie cechuje nie tylko wygoda i praktyczność, ale także większa higiena w obiekcie. Nikomu chyba nie trzeba mówić, że brudne pranie często wiąże się z nieprzyjemnym zapachem. Znosząc je po schodach do obiektu gospodarczego pracownik niechcący rozprowadza ten zapach po całym budynku. Najlepiej więc, by brudne rzeczy szybko trafiały do zsypu na bieliznę. Pozytywnie wpłynie to na komfort i higienę w obiekcie.

 

Dyskrecja i bezpieczeństwo

 

Oferowane przez nas zsypy na bieliznę cechuje wysoka jakość wykonania oraz duża estetyka. Otwór spustowy zamontowany na korytarzu nie będzie rzucał się w oczy ani zaburzał wystroju obiektu. W zależności od potrzeb można wybrać otwory z drzwiczkami otwieranymi z boku, z góry lub z zawiasem dolnym. Zsypy z naszej oferty zapewniają bezpieczeństwo prania, które będzie trafiało do zsypu. Każdy zsyp jest wykonany z wysokiej jakości stali kwasoodpornej- nie trzeba więc martwić się o to, że rzeczy gości hotelowych ulegną jakimkolwiek uszkodzeniom. Warto samemu przekonać się, jakim udogodnieniem w pracy jest ten prosty, lecz niezwykle praktyczny system!

Translate »