Smog – ECO ogrzewanie domu, jak zapewnić czyste powietrze u siebie w domu.

Smog oraz zanieczyszczenie powietrza to codzienność w dzisiejszych czasach. Jednakże z roku na rok rośnie świadomość na temat destrukcyjnego wpływu szkodliwych substancji pylnych na zdrowie człowieka. Żyjąc w dużym mieście nie sposób skutecznie unikać smogu, jednakże można zminimalizować jego działanie na organizm za pomocą sprawdzonych sprzętów.

Dlaczego warto wybrać filtr kanałowy SMOG BOX?

 

Filtr kanałowy SMOG BOX, poprzez system potrójnej filtracji, wydajnie oczyszcza powietrze, przez co jest pozbawione szkodliwych substancji, które mogą w sposób negatywny oddziaływać na organizm ludzki. Tym samym, w perspektywie długoterminowej, zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia wielu groźnych chorób, związanych z niewydolnością płuc, bądź innych organów. Na podstawie analiz przeprowadzonych przez WHO, smog może się przyczyniać aż w 30% do wystąpienia złośliwych nowotworów. Ponadto na działanie smogu są narażone przede wszystkim osoby cierpiące na astmę i POCHP, gdyż tym przypadku konsekwencje kontaktu z zanieczyszczeniami mogą objawiać się nasileniem objawów choroby. Nowoczesne urządzenie opiera się o system kompleksowego filtrowania powietrza. Dzięki temu negatywne oddziaływanie smogu staje się minimalne.

 

Konserwacja sprzętu – ciesz się dłużej czystym powietrzem

 

Procedura wymiany filtrów jest bardzo prosta i opiera się na czterech nieskomplikowanych krokach:

1). Otworzenie klapy rewizyjnej.

2). Wyjęcie zużytych filtrów.

3). Zastąpienie starych filtrów nowymi.

4). Zamknięcie klapy rewizyjnej.

 

W czterech prostych krokach można odmienić powietrze znajdujące się w domu. Dzięki filtrowi kanałowemuSMOG BOX zadbasz o czyste powietrze we własnym mieszkaniu. Filtr skutecznie oczyszcza, czyniąc je tym samym zdrowszym dla domowników. Ponadto istotna również jest możliwość prostej wymiany filtrów. Za pomocą innowacyjnego sprzętu o niewielkich wymiarach zmniejszysz prawdopodobieństwo wystąpienia groźnych chorób. SMOG BOX to innowacyjny system, który wyróżnia się:

 

1). Wydajnym systemem potrójnej filtracji PM2.5 > 95%.

2). Kompaktową konstrukcją, możliwą do umieszczenia nawet na niewielkiej powierzchni. 

3). Działaniem minimalizującym generowany przez wentylator hałas, tym samym pełni funkcję wyciszającą. 

4). Prostą konserwacją.

 

Czyste powietrze to nie luksus!

Już dzisiaj odmień powietrze w mieszkaniu, minimalizując szkodliwy wpływ smogu. Ogranicz ryzyko występowania nowotworów i chorób układu oddechowego, które wywoływane są przez smog i zanieczyszczenia zgromadzone w powietrzu. Filtr kanałowy SMOG BOX to inwestycja na przyszłość zapewniająca dobre samopoczucie i zdrowie całej rodzinie.

Translate »