Bon za rekuperator!

Ogłaszamy letnią akcję promocyjną „Bon za rekuperator”

Wyjątkowa okazja na odebranie dodatkowych korzyści za zakup rekuperatorów marki PRODMAX.
Zakupy w Media Expert czy wakacje marzeń z wakacje.pl? Teraz masz szansę zdobyć te fantastyczne nagrody w naszej najnowszej promocji!

Dla wszystkich, którzy kupią dowolne rekuperatory PRODMAX w okresie od 3 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku, przygotowaliśmy specjalne nagrody.
Nagrodą główną za zakup 10 urządzeń wentylacyjnych jest Bon Wakacyjny o wartości 3000 zł na wakacje.pl.

Ale to nie wszystko!
Za każdy zakup rekuperatora możesz odebrać Kartę Upominkową Orlen o wartości 100 do wykorzystania na Stacjach Orlen a zakup 5 rekuperatorów uprawnia Cię do odebrania Karty Podarunkowej o wartości 1000 zł do Media Expert.
Jak wziąć udział i zgarnąć te fantastyczne nagrody? To proste!

  • KROK 1: Kup dowolny/e rekuperator/y marki PRODMAX (kontakt do naszych handlowców dostępny w regulaminie oraz na stronie https://prodmax.pl/kontakt/)
  • KROK 2: Wyślij dowód zakupu i prośbę o wydanie bonu na adres mailowy promocje@prodmax.pl
  • KROK 3: W odpowiedzi wyślemy Ci Twój bon.

Dołącz do nas już dziś i zgarniaj swoje nagrody! Działaj szybko – czas ucieka a w okresie trwania promocji jest możliwość sumowania zakupów i odebrania bonów o wyższej wartości. Bony nie są imienne, więc sam decydujesz kto z nich skorzysta.

Regulamin promocji dostępny na naszej stronie https://prodmax.pl/download-category/regulaminy

PRODMAX to producent kompletnych systemów rekuperacji. Daje to użytkownikom swobodę wyboru odpowiedniego urządzenia dostosowanego do potrzeb oraz wszystkich elementów instalacji w jednym miejscu. Nie musisz już szukać alternatywnych jednostek, brakujących części czy przewodu, który będzie pasował do wybranego urządzenia. Systemy rekuperacji marki PRODMAX to kompleksowe rozwiązanie, które ma za zadanie dbać o świeże i czyste powietrze w domu.

 

Translate »