Bezpieczeństwo w domu! Jak zabezpieczyć zsyp przed dziećmi?

Twój wymarzony, stylowo urządzony dom jest miejscem, w którym każdy szczegół został starannie zaplanowany. Dobór materiałów wykończeniowych, kolorów i mebli zajął Ci wiele wieczorów, jednak efekty możesz podziwiać w każdym jego zakamarku. Zależy Ci na możliwości korzystania z nowoczesnych rozwiązań, gwarantujących komfort na co dzień? Technologia na dobre rozgości się w każdym z pomieszczeń, nawet w łazience i pralni. Wiesz, jak ważne jest ekologiczne pranie oraz czystość podczas przechowywania bielizny, nadającej się do wyprania? Poznaj innowacyjne rozwiązanie, które zadba o czystość, sterylność Twojej łazienki i zapewni estetyczny wygląd. Jeśli masz w domu małe dziecko, dowiedz się jak skutecznie zabezpieczyć elementy przed ciekawskim szkrabem.

Nowoczesne zsypy na pranie w Twoim domu

Nowoczesne rozwiązania w postaci zsypu na odzież brudną i bieliznę coraz częściej stosowane są w domach jednorodzinnych, gdzie łazienka znajduje się na piętrze, natomiast pralnia przewidziana została na parterze. System zsypowy, który warto zaplanować już na początkowym etapie realizacji procesu wykończenia budynku to wysokiej klasy rura o przekroju kwadratowym lub okrągłym, wykonana ze stali kwasoodpornej, hipoalergicznej oraz niezwykle trwałej. Wrzucaj nieświeżą odzież do zsypu przez ergonomiczne drzwiczki, otwierane z boku, z góry lub z zawiasem dolnym. Widoczne są tylko minimalistyczne drzwiczki. Twoje, brudne ubrania z łazienki wędrują prosto do kosza na bieliznę, ustawionego w pralni na parterze. Nie musisz przenosić bielizny przed praniem. To wygoda, nowoczesność i oszczędność Twojego czasu i energii.

Bezpieczny dom, bezpieczne dziecko

W nowoczesnym domu, w którym pojawia się małe dziecko muszą powstać zabezpieczenia, zapewniające najmłodszemu członkowi rodziny maksimum bezpieczeństwa. Dziecko uwielbia poznawać otaczającą je rzeczywistość i nierzadko wystarczy moment nieuwagi, aby zabawa zakończyła się głośnym płaczem i urazem. Zabezpiecz drzwiczki do zsypu przed dzieckiem, które zaczyna raczkowaćoraz ciekawskim przedszkolakiem. Jeśli przeprowadzisz się do nowego domu z dzieckiem w wieku przedszkolnym, pomyśl o zabezpieczeniach, które nie poddadzą się pomysłowości dziecka w wieku przedszkolnym.

Zsyp w domu z małym dzieckiem – zabezpieczenie wlotu

Zsyp powinien znajdować się w pomieszczeniu, do którego małe dziecko nie posiada samodzielnego dostępu. Najlepiej umieścić go w łazience,  zamykany na klucz. Niech klucz zostanie umieszczony na szafce, aby dorośli domownicy i nastolatkowie mogli swobodnie korzystać z wygodnego zsypu. Możesz umieścić go za regałem wiszącym z częściowo osłoniętymi półkami. Zabezpiecz drzwiczki zsypu zamkiem, aby dziecko nie mogło samodzielnie ich otworzyć, a  przede wszystkim nie pozostawiaj dziecka bez nadzoru. Maluchy nie muszą wiedzieć o instalacji w domu zsypu na pranie, a rury, przechodzące przed mieszkanie nie będą wzbudzały ich zaciekawienia. Ucz dziecko ostrożności oraz respektu do domowego sprzętu i wyposażenia.

Translate »